| anoonym a întrebat:

eu acum 1an am slabit dar in vara am mai slabit ceva... acum as vrea sa ma ingras. puteti sa-mi spuneti ce ar trebui sa mananc?

4 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Baga kfc, shaorma, chestii fast-food dar nu exagera

| Abrudan_Andrei_2001 a răspuns:

Pai nu mai fa efort fizic, manana ciocolata, cartofi prajiti, cipsuri, pufuleti sau pita, sper ca te-am ajutat

| lisa110 a răspuns:

Sa mananci mai mult mancare grasa si de 2 ori supa pe saptamana sa nu te constipi

| eddiys a răspuns:

Buna, incearca sa mananci seara mult (bine...nu exagerat) si mai putin cu sportul.