| Katty101 a întrebat:

Bună TPU, eu am o problemă cu bronzul, pur și simplu îl urăsc, iar acum că a venit vara nu e nevoie de nici 30 de minute și se lipește de mine mai ceva decat răceala. Vă rog mult de tot să-mi spuneți și mie o metodă prin care să-l dau jos, o metodă pe care s-o pot folosi acasă...
După rezultatele din urma testării voi da și FUNDA...
Mersi!

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Adorabila comparatie.De ce ai vrea sa-l dai jos? Are rostul lui si fetele cu bronz sunt sexy! Nu vrei sa fii sexy? Pff.

| Katty101 explică (pentru WaterDrop):

Nu-mi place! Mulți îmi spun asta doar că eu nu-l vreau crying

| WaterDrop a răspuns (pentru Katty101):

Iesi din casa invelita intr-un cearceaf sau da`l jos cu cutitul.Alta solutie nu ai.

Sauu, ai putea sa te gandesti ca te face mai simpatica si sa te bucuri de el.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Asa aveam si eu complexe cu bronzul pana sa aud cat de "misteriosi" si "exotici si "duri" sunt musulmanii (sirienii, pakistanezii, din Iraq, Egipt etc.) si marocanii, turcii, brazilienii, mexicanii, spaniolii (grecii si italienii sunt mai mult albi dar in fine).
Cel putin arabii sunt respectati maxim si temuti in intreaga lume in orice domeniu, pana si in produsele pe care le cumparam dintre cele 10 traduceri din zecile de limbi gasim araba. Se invata araba in Romania la unele facultati si se da $6000 per refugiat daca vine aici. Cauta despre Emirate. Lux si tehnologie ca acolo nu gasesti in multe locuri.

Cauta despre fanteziile romancelor noastre albe cu ei pe forum-uri ca sunt cu miile. Si cu marocani, dar mai putin. Ei prind in afara tarii noastre mai mult. Cauta despre orasele si palatele turcesti etc. In intalnirile de rang international musulmanii au cuvantul greu crede-ma.

Si dah... Sunt bronzati.
Fa-te si tu alb cu p. mica ca restul spalacitilor ca sa fiti clone si sa nu ai succes cu fetele.

Cu bronzul iesi in evidenta. Printre sute de albi spalaciti un bronzat poate da bine in fata sutelor de romance albe plictisite de romani albi, CARE ARATA TOTI LA FEL.

Se vor plictisi de clone, crede-ma prietene.happy

Noi suntem mai rari.happy

Oricum sper sa nu ai fata de tigan ca atubci bronzul s-ar putea sa nu mai fie exotic ci jegos rau.laughing Chiar daca ai aceeasi culoare a pielii ca natiile enuntate. Si ele sunt la fel de ciori ca si tiganii daca asta te intereseaza. Numai ca arata bine, nu miros a ca.ca t si stiu sa se poarte totusi si nu au o fata de boraturi de tigani.