| Dariaxoxo16love a întrebat:

Buna TPU.
Eu am parul buclat. Credeti ca daca ma tund scurt mi se va face drept sau se va bucla si mai rau? Dar daca l-asi lasa lung se va carlionta pe tot firul sau doar la varfuri?

Răspuns Câştigător
| munteanmaria a răspuns:

Cred ca daca te vei tunde scurt ti se va bucla mai rau dar acest lucru nu este rau, daca l-asi sa creasca probabil ca se va carlionta doar la varfuri. Succes, funda?

4 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Daca il tunzi scurt cu siguranta se va bucla mai rau. parul lung si ondulat arata foarte bine oricat de ondulat ar fi happy

| Marina92 a răspuns:

Nu am de unde sa stiu cum va arata parul tau cand e lung sau scurt. Fiecare om este diferit, asa si parul. Experimenteaza si ai sa afli.

| munteanmaria a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| Natalyapistriata a răspuns:

Daca te tunzi tot cret o sa iti ramana