| anonim_4396 a întrebat:

Eu am tenul foarte sensibil si foarte multe puncte negre si as vrea sa scap de ele dar fara cremele astea cu lamaie si pasta de dinti si antibiotice vreau o altfel de metoda si cu cremele nu vreau sa risc sa mi se umfle fata sau alte chesti! Multumesc si o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Caută niște benzi din acelea pentru puncte negre. Le găsești pe internet sau în hypermarket-uri. Pentru a preveni apariția lor, curăță-ți tenul foarte bine dimineața și seara, dar nu cu săpun, ci cu o soluție specială pentru față pentru că săpunul o usucă