| VanessaRTP a întrebat:

In septembrie am o nunta iar rochiile sunt culori diferite:o rochie este verde deshis prafuit iar cealalta roz deschis.Intrebarera mea este ce culoare as putea sa imi iau pantofii sa se potriveasca cu ambele rochii?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crem, mi se pare o idee mai buna happy

| PeFuga a răspuns:

Nude (bej) sau auriu... Acum depinde si de culoarea exacta a rochiilor si de aterialul din care sunt facute.

| capricc a răspuns:

O singura culoare s-ar potrivit cu ambele, o pereche de stiletto NUDE cat mai apropiata de culoarea pielii tale

| Alissa11 a răspuns:

Nu cred ca negrii s-ar potrivi cu culoara roz asa de bine. Eu te-as sfatui sa iti cumperi pantofi albi sau un crem mai deschis, se potrivesc cu amandoua.

| LIFE9 a răspuns:

Negrii, merg cu orice culoare si arat si bine. happy