| anutza94 a întrebat:

Buna TPU...la liceu am facut "tombola cadourilor" iar mie mi. a picat un coleg dar diriginta a dar pretul maxim 15 lei si nu am nici o idee...va rog help meeecrying

8 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Poti un ursulet cu un fes de craciun pe cap sau o soteta-ghetuta din aceea din material care se poate agata si in el bagi cv o felicitare sau un glob de craciun cu om de zapada sau ceva

| glamqueen a răspuns:

Daca bugetul este de 15 lei poti cumpara : un papion haios (daca stilul lui e trendy), un dvd cu un film care crezi ca ii place, o carte daca ii place sa citeasca, o husa de telefon! Orice ai cumpara ai grija de aspectul estetic si impacheteaza-l!

| angel74dm a răspuns:

Cum adică, la tombola cadourilor ai câştigat un coleg? Ce fel de şcoală aveţi voi acolo?

| Summer5505 a răspuns (pentru angel74dm):

Adica fiecare si-a scris numele pe un bilet, ele se amesteca si fiecare trage un bilet si ii ia cadou celui de pe bilet

| c0rL a răspuns:

Incearca sa gasesti un ceas.sau ceva simbolic,legat de Craciun!
Sunt atat de multe magazine, incat nu vei da gres, indiferent de pretul "maxim".
Spor la cautat!

| wintage a răspuns (pentru c0rL):

Ceas la 15 lei? Exista dar te-ai face de ras...

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i cumperi o cutie cu bomboane

| xSunShine4You a răspuns:

Hello.
Este baiat. iai o minge de fotball sau de bascket, O bratara cu... echipa lui favorita, un Cd. Ster ca te-am ajutat. Bbye :*