| LoveYouR a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va roog? puppy dog eyes Deci pe 27 octombrie sora mea o sa fie nasa de cununie, deci o sa fie o nunta.Iar eu o sa fiu domnisoara care duce lumanarea.Problema e ca nu stiu cum sa ma coafez.Am parul lung. Dati-mi va rog niste link-uri cu poze cu coafuri pentru parul lung! Vreau ceva mai special...dar sa fie si elegant, delicat. Sper ca ma intelegeti.Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna.
De ce nu iti iei o rochita scurta, sa ti se vada picioarele asa ca in avatar?
Spre exemplu, una pe negru.

Take care.