| ThisIsAndreea a întrebat:

Ma numesc Andreea si am 11 ani.De ceva timp as vrea sa merg la salon sa ma pensez.Mama nu ar vrea asta.Stiu ca ar fi ciudat.Dar totusi eu zic ca e nevoie.Vi se pare in regula daca ma duc la pensat? Voi la ce varsta ati facut asta? Fundaa :*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e in regula, e o mare prostie. Nu te lua dupa fetitele naive care dau bani ca sa ramana cu doua fire de sprancene de ti se face mila.
Iti recomand sa nu te pensezi deloc la varsta ta dar daca intr-adevar crezi ca ai nevoie roag-o pe mama ta sa te ajute sau incearca tu sa smulgi doar firele in plus. Si ca sa-ti raspund si la a doua intrebare, am inceput sa ma pensez de la 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce ti-a intrat in cap pensatul la o varsta de doar 11 ani.
Se penseaza la o varsta mai inaintata, atunci cand apar fire de par in plus.TU AI FIRE DE PAR IN PLUS?
Pune mana pe carte si invata lasati prostiile cu pensatul si machiatul, nici nu v-ati nascut bine si umblati ca niste prostituate de strada. Toate prostiile le invatati.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

La 15 ani.

| AnonimaAntonia a răspuns:

E prea devreme! Eu am inceput la 15. Daca e vorba de cateva fire o poti ruga sa ti le scoata ea

| KIMYKO25 a răspuns:

Pai pe mine mama ma lasa sa ma pensez si am doar 13 ani, poti sa o convingi pe mama ta ca nu e ceva rau

| stargazer a răspuns:

De acord cu inlovewithlife, mai bine o rogi sa te invete cum sa iti pensezi firele in plus. Ai doar 11 ani, chiar nu e cazul sa dai deja banii pe la saloanele de frumusete. Eu am inceput sa ma pensez tot prin liceu, cred ca prin clasa a 9-a, dar numai firele care erau mai "rebele" si cresteau aiurea.

| Monitzii a răspuns:

Nu e o idee buna sa te duci la varsta asta la pensat.Nu te lua dupa fetitele mai rebele decat tine.Esti inca o copila.