| anonim_4396 a întrebat:

Ma scuzati ca vin cu aceeasi intrebare. Ce i pot face sprancenei mele ca sa fie normala? Uitati-va la poza de profil. Acum ca vedeti poza poate sunteti mai lamuriti deoarece descrierea mea de la cealalta intrebare nu a fost tocmai clara. P.S. Am pus-o ca poza de profil pentru ca imi e mai usor decat sa pun link.

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Ai putea să o corectezi cu un creion de sprâncene, altă soluție nu prea văd. Încearcă și vezi dacă îți place cum se vede. Nu te afectează, așa că nu ai de ce să te sperii sau să refuzi categoric să-l folosești.
Așa are și fratele meu la o sprânceană, e un semn al lui happy

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pai te duci la un salon, si o sa incerca sa iti dea o forma.
Eventual poti sa aplici si un creion de sprancene ( nuanta potrivita) pentru a acoperii golurile.