| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Pe 13 septembrie voi merge la o nunta.Am un sacou bleumarin,camasa alba, si papion albastru.La pantaloni, pantofi,papion, camasa ce imi recomandati? Sacoul nu vreau sa il schimb.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La cei ai zis tu ia pantaloni si pantofi negrii.

| CristinaSNC a răspuns:

Buna happy.
Poti sa lasi sacoul albastru, camasa alba si papionul albastru deoarece sunt o combinatie frumoasa.
Iti recomand sa iti iei pantaloni si pantofi negri, dupa parerea mea daca ar fi tot albastre s-ar vedea urat. Plus ca nu o sa stai toata seara cu sacoul pe tine.
Distractie placuta happy

| XcrisSSx explică (pentru CristinaSNC):

Si cureaua? Ce culoare ar trebui?

| CristinaSNC a răspuns (pentru XcrisSSx):

Cred ca neagra s-ar potrivi cel mai bine, de asemenea poti sa o iei in nuanta de albastru a papionului.