| anonim_4396 a întrebat:

puteti sami spuneti cum as putea sa ma ingras la fata, sa fiu mai bolfoasa. Sunt slaba la fata si numi place am abia 15 ani si incerc sa maninc si sa maninc dar nu mi se primeste, sint noptii in care ma trezesc si plec sa maninc dar oricum sunt slaba si nu doar la fata dar si in general si apropo daca aveti si un sfat despre cum sami fac genele mai lungi va voi fi recunoscatoare, merci mult.

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Nu te ingrasi asa ca vrei tu, acuma ai un metabolism rapid, asteapta cu timpul te vei putea ingrasa nu-i problema incearca sa mananci sanatos ( carne de peste, pui si poate putina vita) si fa mult sport, o sa arati bine.Pss cu genele nu ma pricep sorry.