| AmaToaRea a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac sa ma ingras rapid... undeva la 20 de kg happy

Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea sa te ingrasi, dupa o sa dai jos foarte greu dar fiecare cu problemele lui. deci, poti sa iei vitamina c pentru ca o sa iti faca foame si dupa o sa mananci mai mult. Succes draga mea :*

| AmaToaRea explică (pentru ღMikyღ):

Am incercat si cu vitamina c si mai multe vitamine si degeaba...

8 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Mananca o paine intreaga, mananci mancare multa etc. Consulta un medic sa vezi de ce nu te ingrasi. Baftawinking

| MădălinaDinu a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi? straight face Cel mai rapid mod de a te ingrasa e sa mananci foarte mult, mai ales dulciuri, paine sau carne

| AmaToaRea explică (pentru MădălinaDinu):

Mananc si de 5 ori p zi si nu iau in greutate. dupa ce am nascut am slabit foarte repede si inca alaptez.happy si nu resusesc deloc sa iau in greutate

| MădălinaDinu a răspuns (pentru AmaToaRea):

Atunci du-te la un medic si vezi daca ai vreo problema. am si eu un prieten care oricat ar manca nu se ingrasa, pentru asta nu stiu. Dar muult as vrea sa fiu si eu ca voi :/! Considarate norocoasa

| AmaToaRea explică (pentru MădălinaDinu):

Mi-am facut si analize si sunt in regula pur si simplu nu i-au in greutate happy si daca iau 1-2 kg dau jos 5 foarte repede ...doar ma mentin la 55 ...si am 1.73 inaltime deci va dati seama

| MirelusRoxi a răspuns:

Mananca dulciuri, stai toata ziua la televizor. Esti o persoana care se ingrasa foarte greu, nu? Ce as vrea sa fiu si eu ca tine sad

| AmaToaRea explică (pentru MirelusRoxi):

Nu pot sa stau toata ziua am o fetita de 1 anisor si e foarte energica happy sunt activa cam toata ziua happy