| Andrapdn a întrebat:

Buna Tpu.Stiu e jenant..si sper sa nu faceti misto, dar am 16 ani si am par pe fund(e blond) si ma enerveaza. Daca il iau cu ceara creste mai mult? Asa am auzit happy

Răspuns Câştigător
| MirceaPavel a răspuns:

Buna. Nu te epila decat daca o sa fie nevoie extrema. un par/puf alb nu deranjaza. Si da, daca il iei cu orice vrei tu, o sa creasca mai mult... Poti incerca sa il ignori. Mai tarziu sau mai devreme o sa aflii ca nu stricawinking papa

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l acolo.Baietilor le place. Daca nu este ca pădurea.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Esti nervoasa cam de mica. Daca e blond si matasos lasa-l acolo ca nu esti singura.

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca este putin puf si mai ales blond, este perfect normal. Majoritatea oamenilor au puf pe corp si tu il observi probavil mult mai mult decat il observa ceilalti. Nu ai de ce sa ti-l epilezi.

| Yasmin875 a răspuns:

Daca ai par blond pe fund inseamna ca tu esti blonda.Pai,n-ar trebui sa ai par in zona aceea.Te-ai epilat vreodata acolo? Daca il razi o sa creasca si mai mult.Nu prea ai ce face.sad