| shadow21 a întrebat:

Buna TPU sunt baiat am 15 ani si as vrea sa ma pensez insa mamei mele nu ii prea convine. Abia acum 2 saptamani i-am convins sa ma lase sa imi rad mustata si mie sa nu imi spuna ce ii cer prea mult ei si tatei. Nu am sprancenele unite doar ca le am prea groase si mi-au aparut fire in partea de sus si de jos a sprancenelor. Nu stiu cum sa o conving. FUNDA

Răspuns Câştigător
| pinkdimond a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca vrei lucrul asta, din simplul motiv ca vrei sa faci asta, cateva fire le poti lua foarte usor...pentru ca esti intr.o perioada in care incerci sa iti faci o imagine, un fel de a fi si de a arata. Explica-i ca nu vrei o forma ca de fata, incearca sa o convingi, nu fa anumite lucruri de capul tau, uneori e mai bine daca ai si 'sprijinul parintilor'...+ca nu poti considera asta ca fiind ceva rau

5 răspunsuri:
| maraciucaeviata420 a răspuns:

Sa ii spui ca te. Ustură sprâncenelesi nu le mai ssuporți. etc

| Caddy14 a răspuns:

Du-te penseaza-te si pune-o in fata faptului implinit.

| Celmaitareanonim a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca vrei doar sa iti iei de pe margini, sa iei firele in plus. daca tot nu acceptab, cumpara-ti o penseta si ia-le tu. sau roaga pe cineva care se stie (gen din famile sau ceva)

| dannyyy1 a răspuns:

Nu stiu eu aveam sprancenele unite si pur si simplu le-am zis si m-am pensat pe banii mei.

| Paulaivdfuobstj a răspuns:

Spune-i ca colegii rad de sprancenele tale si ca iti pun porecle jenante