| dany179 a întrebat:

sunt baiat, si vreau sa ma tund, dar nustiu unde...( in Iasi). Imi place sa am parul mai lung, nu va umaginati ca pana la fund ci doar vro 10 cm. ori unde am fost. ma tuns cum a vrut el, ca pe un cocalar, ca cika asa se poarta, asa e la moda...etc urasc aceste tunsor findca mie chiar nu mi se potrivesc. Ce stilist imi recomandati in iasi care tunde bine baietii cu parul mai lung( 5-10 cm)?

3 răspunsuri:
| dany179 explică:

Buna! Cat platesti de obicei? Stiu ca la donna carina din palas e undeva la 60 lei, asa e si la iulius?

| LIGATHMER a răspuns:

Buna...

| LIGATHMER a răspuns:

Buna... eu iti recomand bineinteles unde ma tund si eu in iullius mall salon donna carina frizerul meu se price[e foarte bine si te tunde asa cum ii zici tu e un hairstylist foarte bun... p.s. il cheama adi bafta.