| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU happy, sunt o fata de 13 ani, am înălțime 1.66 și 50 de kilograme, sunt frumoasa, cu parul lung (nici chiar pana la fund) și cu ochi albaștri. Vreau sa imi sunați și mie o agenție de fotomodele din București care sa mă primească și dacă mă accepta sa pozez pentru reviste, adică sa am succes, funda!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci asta de acum. Nici nu ai 14 ani cel putin...

| R0R0 a răspuns:

Esti cam tanara.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Vorbeste cu parinti despre asta, sau s-ar putea sa ai mari probleme! Esti un copil! Sa cauti pe net cineva in felul asta e teribil de riscant! Ramai in scoala deocamdata! The net it's a wild wild world.

Răspuns utilizator avertizat