| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU știe careva niște adidași cu arcuri buni? Am probat o pereche de adidași de l Adidas în reprezentanța la ei modelul cela mai vechi nu mai știu exact cum ii spune, erau portocalii cu niște lame oarca la 800 roni!
Am vazut ca mai nou tot de la Adidas au scos un model de la Porche tot pe arcuri cica și is foarte faini din piele.
Daca ie cineva pe aicea care se price la ei, care are sau avut sa îmi zica și mie care merita cel mai mult, nu neaparat de la Adidas!

1 răspuns:
| Carlitos121421 a răspuns:

Daca doresti niste adidasi de alergat, uita-te dupa Adidas SpringBlade.