| mariaaaaaaaaaana a întrebat:

Buna tpu.va rog sa mă ajutati emotional.am plecat in alt oras iar afara este foarte cald si nu am decât blana la mine, ghetutele si botine
..si e foarte calf si nu stiu cu CE sa ma imbrac ca sunt genul care vrea sa state si bine.va rog sa mi spuneti pt cq n am nici adidasi

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pare ajutor emotional.Intra intr-un magazin si cumpara-ti ceva adaptat la vremea de afară.Sa iti cumperi si o carte de gramatică, deasemeni.

| Kaℓi a răspuns:

Si cum crezi ca te-ar putea ajuta cineva aici?

| EneCristian a răspuns:

Pai iti recomand gramatica limbii romane pentru inceput dupa aia recomand psihologia pentru tineri dupa ce termini de citit SI DE INTELES postezi intrebare oke? ca nu are noima roaga si tu o amica sa iti imprumute niste haine.Auzi tu emotional.