| mikimikistyles a întrebat:

BUNA TPU! Vara aceasta as vrea sa ma vopsesc intr.o culoare gen albastru sau roz -nu m.am hotarat inca- dar problema este ca sunt bruneta. Aveti idee daca ar putea prinde culoare pe parul brunet? Nu as vrea sa il decolorez pentru ca nu vreau sa il deteriorez. Exista alte metode?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog foarte mult asculta-ma. Nu iti baga in parul negru albastru sau rox sau mov de gentiana. Vei avea un look urat. Doar daca esti blonda sau eventual s ate decolorezi pentru a arata like this---->>>>

http://imgur.com/a/4Zzn2
:P