| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna tuturor. Am nevoie de mici sfaturi pentru ca nu mai am idei. De aproximativ un an pun unghii cu gel. Am avut perioade in care am luat pauza pentru ca ma descurajam singura! Am avut produse de buna calitate,in care am investit doar din banii mei si nu din bani iesiti din asta cum as fi crezut, dar si de proasta calitate de care nu mi-au parut rau...invatand!
Toata chestia e ca nu am deloc cliente! Mai vine o fata ocazional fiindu-mi prietena si lasand-o si pe "caiet". In rest e jale. Imi pare rau de banii investiti si nu stiu cum ar trebui sa procedez.
Am niste preturi de nimic,in speranta ca asa atrag fetele. Sint chiar cele mai mici din oras. Postez poze pe facebook cu lucrarile mele. Acum ca o sa inceapa scoala ma gandeam sa fac niste oferte si promotii trimitand mesaje colegelor de clasa prietenelor insa mi-am pierdut speranta! Sigur nu va vrea nimeni... Am nevoie de niste sfaturi, cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| klaudyya a răspuns:

Dar unghiile pe care le pui prin aer sau se crapa? Ma gandesc ca nu sunt multumite clientele. Si eu pun iar la inceput nu prea aveam cliente pentru ca nu prea le puneam bine. apoi am facut cursuri si e ok. Te pup

| AnnnaMarrria explică (pentru klaudyya):

Da,nu prind aer, stiu sa fac modele speciale care nu au aparut in oras gen Aqua nail (cu apa in interior). Sunt si rezistente nu cad dupa o zi si cu toate astea... Tu cum ai facut cliente?