| Serbanescu_Ion_1985 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de un feedback de la voi in legatura cu blogul: http://sfaturiroscate.blogspot.ro/. Credeti ca postarile sunt relevante si ajutatoare? Ce ar putea fi imbunatatit la el?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sfaturiroscate.blogspot.ro/......oscat.html

Tu in postarea asta ai cel mult doua uleiuri esentiale, restul sunt vegetale, iar uleiuri esentiale n-au cum sa fie benefice parului avand in compozitie alcool, fenol, linalol, camfor, borneol, eteri, sulf si alte ingrediente care usuca parul, tu odata ce ai un tesut mort clar nu vrei sa te apuci sa-l usuci si mai rau.

http://sfaturiroscate.blogspot.ro/2016/09/roscat-vopsit-cu-henna.html

Cine alege sa se vopseasca cu henna pentru ca vrea sa se protejeze de radiatiile solare si praf? Ce legatura are parul roscat cu praful? Vede praful par roscat colorat cu henna " Pe asta nu ma pun boss ca mi-e frica! " sau care e ideea?
N-ai mentionat ca nu se mai poate trece la vopseaua permanenta dupa si ca pasta obtinuta trebuie sa fie lasata la macerat macar 4 ore.

Imi place ideea blogului dar articolele nu sunt foarte bine documentate si sunt si cam chele, adica intru si citesc alea 2 surcele da tot simt nevoia sa mai caut si altceva.