| vladutzzuu a întrebat:

Buna tuturor, sunt cam ingrijorat de podoaba mea capilara cand vine vorba de produsele de styling, problema este ca am si un par subitire si fara un produs imi este cam greu sa-l aranjez, eu momentan folosesc spuma de par de la nivea si pot spune ca nu am problema, dar am auzit ca ar provoca caderea parului, la fixativ la fel am auzit, gelul provoaca matreata din cate stiu si cred ca la fel ar provoca caderea parului, si ceara la fel, iar crema de par nu stiu daca este buna sau nu, intrebarea mea este: Care este cel mai bun produs pentru un par subtire si sa nu provoace caderea parului?

2 răspunsuri:
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Cred ca ceara este un produs foarte bun pentru a-ti face freza, mai ales ca se foloseste o cantitate foarte mica, ce nu prea ajunge la radacina.

| vladutzzuu explică:

Ingrasa din cate am auzit, destul de tare si nu vreau sa fie gras