| Alynutza5 a întrebat:

Buna tuturor sunt o fana a serialului Violetta si îmi place foarte mult de Jorge Blanco(Leon) si am o întrebare referitoare la posibilitatea ca el a fost si in realitate cu Martina Stoessel (Violetta) sau inca este stiu ca Tini este împreună cu Peter Lanzani? Si de ce Jorge Blanco vorbește spaniola daca el este din Mexic teoretic (mexican)? Ați putea sâni dați un link referitor la acestea mersi mult

2 răspunsuri:
| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Hey o intrebare penibila... nu inteleg ce vedeti voi la Violetta

| alecs4900 a răspuns:

Jorge Blanco daca este din Mexic vorbeste spaniola deoarece in tara respectiva limba oficiala este spaniol