| anonim_4396 a întrebat:

Vreau șI eu niște sfaturi sa mă imbrac mai chic. Problema e ca stau la sat și nu mă pot duce în fiecare zi sa-mi cumpăr ce-mi dorește inima

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Ar trebui sa ai si tu un stil al tau. De exemplu, exista fete carora le place sa poarte rochii. In schimb, altele prefera pantalonii si tenisii.
Te poti inspira de pe net. Vezi ce iti place mai mult, iar cand mergi sa-ti cumperi ceva, te uiti dupa anumite obiecte vestimentare. Adica, cu o zi sau doua inainte de a merge la shopping, cauti o tinuta care-ti place pe net, si iti cumperi ceva asemanator in realitate.

https://www.google.ro/......ps?/search

Succes!

| Andreeauta a răspuns (pentru Cσcσ):

Multumesc! :*

| Cσcσ a răspuns (pentru Andreeauta):

N-ai pentru ce! Si eu iti multumesc!

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Pai poti purta o camasa de aceea cu patratele ( rosii si mov, roz si albastru ), o vesta cu blanita, sau o geaca de piele, niste colanti negri, ghetute( orice culoare doreste inimioara ta, in afara de galben, maro ).

| Yinsho01 a răspuns:

Uita-te aici http://weheartit.com/