| Aasdfghj a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un fond de ten cu acoperire medie-mare, care sa reziste pe fata. Voi ce fond de ten folositi? Eu ma gandeam la firma MAC. Ati folosit vreun fond de ten de la aceasta firma?

5 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Eu folosesc Revlon Colorstay care are o acoperire foarte mare. Nu l-am folosit dar am vazut in tutoriale ca arata foarte bine pe ten si are full coverage numai ca are un pret cam mare laughing (intr-adevar este high end foundation)

| Anitta97 a răspuns:

Daca vrei fond de ten cu acoperire mare alege L'oreal Infallible este foarte gros si are o acoperire foarte mare plus ca rezista toata ziua fara probleme happy

| marinelamarin a răspuns:

Eu folosesc de la mybelline.costa 35-50 lei si este foarte bun. odata pe luna imi apare un cos mare in frunte, foate rosu:-))ma dau cu acel fond de ten si nu se mai vede nimic, este cel mai bun!

| marinelamarin a răspuns:

Te duci in magazine unde se gasesc farduri(nu stiu de unde esti tu ca sa iti pot spune exact) sigur ai carrefour pe acolo, gasesti sigur.cauta fond de trn mybellinr 24 h.depinde la ce pret il gasesti.eu il gasesc ba la 35 lei, ba la 50... dar uite am gasit si un site care e 25 lei, cred ca de aici o sa imi iau si eu deacum:-))

http://www.1001cosmetice.ro/......fawn-040-1