| Anonim347 a întrebat:

Vreau sa imi fac varfurile albastre. Stiu ca intai se foloseste decolorant si apoi vopseaua. Dar vreau sa stiu modul de utilizare (cantitatea, cat timp trebuie sa le las sa actioneze, daca ma spal pe cap inainte/dupa etc). Tot detaliat.
Nu raspundeti daca nu stiti sigur; fara presupuneri.
PS: am folosit albastru de metil. Nu sunt multumita.
Multumesc happy

1 răspuns:
| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns:

Draga happy. Daca vrei poti folosi cu albastru de metilen, dar dupa ce te speli pe cap se da jos? are rost. Daca vrei te duci in magazin si iti iei un spray permanent colorat pentru par tongue. Si iti iai si un decolorant happy Eu asa am folosit si mi-a dat rezultate bune.

1). Cumperi produsele.
2). Decolorezi parul. si dupa aceea te speli happy
3). Te dai cu spray si dupa acea te lasi fara sa atingi maxim 20 de minute dupa aceea te speli dar cu sampon. Imi dai funda tongue?