| Mariidc a întrebat:

Vreau sa imi iau un ondulator conic de la Remington si am vazut ca are foarte multe aprecieri. As vrea sa va rog sa imi spuneti daca il aveti si poate sa imi arati si niste poze cu parul vostru dupa ce l-ati folosit! Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Marry87000 a răspuns:

Am un ondulator de la Remington si este foarte folositor. Scuze, dar poza nu iti pot trimite acum dar ti l recomand cu cea mai mare placere! Sunt super bune! Iese foarte frumos parul. Cand te uiti in oglinda o sa iti spui singura "Mama, sunt frumoasa! " laughing Pup :*

| GiaT a răspuns:

Prietena mea are tot n ondulator conic de la Remington si este foarte multumita.

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=aql-o7O-LoA un review despre acest ondulator conic si cum se foloseste.