| 6945535 a întrebat:

vreau sa ma fac la par cu este Ilinca Vandici situ ca are un saten ciocolatiu dar sunt de mai multe feluri ciocolata calda,rece, cu lapte si nu stiu. Ma puteti ajuta va rog. si care vopsea este mai buna si gasesc si nuanca :3 multumesc

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Du-te la un magazin si cere un catalog. Garnier. Eu folosesc brunet pe roscat si se prinde vezi ca trebuie sa o reaplici la 3 saptamani fiindca se spala nu repede dar eu il spal cu 3 sampoane si na.

1 răspuns: