| laura1999 a întrebat:

Vreau sa-mi fac gauri in urechi!
Am deja doua dar mai vreau!
Cum se face corect? Doar una la o ureche sau se poate la ambele urechi?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Poţi să-ţi faci câte doreşti.
Am văzut o fată prin oraş care avea cred că vreo patru într-o ureche şi patru în cealaltă.
Nu se vede bine dacă ai un număr egal la ambele.
Cel mai bine ar fi să-ţi mai faci încă una sau două dar numai la o ureche. Alegerea îţi aparţine, desigur.
PS - Să mergi la un salon specializat. Nu citi articole pe Internet, şi nu încerca experimente acasă, că e periculos, se poate infecta.

Toate cele bune!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cat mai multe la ambele urechi.

| laura1999 explică (pentru neutrino):

Se poate de avut cite 2 gauri la ambele urechi?

| Imstrong a răspuns:

Se poate la ambele urechi.Si eu vreau sa-mi fac :X Du-te la bijuterier ca are el un pistol cu care iti face.
Sau de la dispensar, iti face asistenta.
Sfat: Nu pune intr-o ureche si aur si argint, se deterioreaza aurul.
Succes!winking

| IngerasulMicutz a răspuns:

Poti avea si 4 gauri, dar pare mai frumos cu 3-2tongue

| laura1999 explică:

Va multumesc mult!