| alecssandra a întrebat:

Vreau sa tin dieta dukan dar am o intrebare: in prima faza am voie sa consum baton fibrobar cu ceai verde? Pe site scrie ca e bogat in proteina[iar faza 1 se bazeaza pe proteine] dar are si carbohidrati.nu stiu ce sa fac. Vreau un raspuns urgent

1 răspuns:
| Andra977 a răspuns:

Buna! Deci, in primul rand, trebuie sa citesti fiecare etapa in parte si vei vedea ca trebuie sa consumi doar c scrie acolo straight face! NU AI VOIE BATOANEEE! ai voie decat ce scrie acolo. eu tin dieta de aproape 8 zile si merge ca pe roate! in prima faza am dat 3 kg happy! din fericire mai am 5big grin:X si termin apoi tin 100 zile consolidareawinking! Deci dai la retete si citesti acolo. Sunt multe "bunatati"