| CristinaSNC a întrebat:

Vreau si e cat mai multe modele de rochii de seara lungi happy
Dau funda celor mai frumoase!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Deci pisi, daca vrei sa spargi topul, atunci trebuie sa imi asculti parerea de expert.
Eu iti recomand asa ceva, dar vreau sa vad o poza cand te imbraci cu ea, sa imi fac o parere.
P.S. : Ce e pe dedesubt nu este obligatoriu.

https://goo.gl/XY1wco

| CristinaSNC explică (pentru FABULOSUL6000):

Chiar imi era dor de tine si de glumele tale mai pisi laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Stiu ca iti e greu fara mine, dar de ziua ta o sa iti trimit un tablou cu fotografia mea, ii pun si o rama frumoasa laughing

| CristinaSNC explică (pentru FABULOSUL6000):

Vai love struck Ce cadou frumos laughing