| tanytaniutze a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri de fericire, bucurie, cele mai fumoase din lume:X:X:X:mss...

2 răspunsuri:
| NyanMei a răspuns:

1) E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
2)il iubesc da prostu nu-si da seama
3) Te iubesc am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte Te iubesc am scris pe plaja. dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv... ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista
4)Hai sa ne inpartim lumea luna mie, stelele tie oceanul mie. Pamantul tie dar mai bine totul tie si tu mie
5)Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
7)To love someone is to see a miracle invisible to others
8)Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
9)ma scuzati de deranj ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul

| Katttii a răspuns:

Uite cateva statusuri. Sper sa-ti placa!:*
~În dragoste, nebunia e mereu plăcută. ♥
~Doar cu inima poţi atinge cerul! ♥
~Cand o persoana a iesit din viata mea, alta persoana mai buna a intrat. happy
~La orice orã, fie zi sau fie noapte, e gata sã mã ajute si cu vorbe, si cu fapte!
~Tăcerea este un text pe care s-ar putea să nu ştii să îl citeşti.
~Tu treci cu vederea, tu mă inţelegi ca om. Şi doar tu poţi simţi tristeţea mea la telefon!
~Nu am nimic, nimic, nimic. Daca nu te am pe tine!
~Doar asculta'ti inima, inainte sa-ti iei ramas bun!
~Prietenia înseamnă iubirea supremă, cel mai valoros lucru, cea mai deschisă comunicare... adevărul cel mai sever, cel mai sincer sfat și cea mai mare comuniune de gânduri de care sunt capabili femeile și bărbații.
~Fericirea a trecut repede prin viata mea. Am urmat-o. Si-am adormit in bratele ei. Când m-am trezit eram singura.
~Să îţi dai seama că ar lipsi ceva. atunci când o să vezi că nu mai sunt în preajma ta.
~Nu-i înţelegi frumuseţea interioară te orbeşte doar cea de la suprafaţă. happy
Sper ca ti'am fost de folos. Nu sunt multe dar mie'mi plac. Funda puppy dog eyes?