| Licurikiii a întrebat:

vroiam sa stiu daca un reprezentant avon trebuie sa faca in fiecare luna comenzi? Adica daca nu fac comanda intr-o luna trebuie sa platesc eu ceva?

Răspuns Câştigător
| DiidiiDuuda a răspuns:

Hei, nu trebuie sa platesti nimic, dar daca nu esti activa 2 campanii adica daca nu dai 2 luni comanda, nu iti da 5% discount in a 3-a luna, si daca nici a treia luna nu dai comanda nu se intampla nimic, doar ca nu iti mai ad discountul de 5% :*. Pup, funda?

1 răspuns:
| Krista1 a răspuns:

Buna, si eu am fost la avon reprezentant dar nu am reusit sa fac prea multe comenzi...la inceput este ok pentru ca le vinzi prietenilor dar dupa un timp nici eu nu prea mai au ce sa cumpere...asa ca nu prea mi se pare ok sistemul acesta in care te obliga sa faci mereu comenzi. Acum am inceput la o alta firma www.giada-rome.com, aici au mai multe bijuterii si doar cateva cosmetice, dar maca nu trebuie sa faci comenzi in fiecare luna, faci comanda cand vrei. :)