| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua

Ce părere aveți de fetele de 14, 15, 16 ani, care sunt încă in creștere deșii sunt complexate de înălțimea lor, înălțimea lor fiind cuprinsă între 1, 78/1, 80-1,88/1,90, unele se întreaba cum își pot opri procesul ce creștere, altele se gândesc cum vor arată intr-o rochie de seara, trebuind sa asorteze o pereche de pantofi cu toc? Altele, le este teama ca nu își vor găsi pe cineva mai înalt decât ele, sau sunt triste datorită faptului ca s-au îndrăgostit de persoane mult n-ai scunde decât ele, si le este teama de părerea prietenilor, societății etc...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nematurizate. Mental.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Telul lor e sa ingroase randul celor care raman cu mintea in cl a 5 a. As fi un mare prost sa-mi bat capul sa-mi fac pareri despre ele, nu merita.

| UnBroken2016 a răspuns:

"si le este teama de părerea prietenilor, societății" Prostii merita sa sufere. Asta raspunde la toata intrebarea ta.