| XxXxXDavidFotbalistulXxXxX a întrebat:

sunt baiat si as vrea sa imi incretesc parul, va rog ajutati-ma ce ar trebui sa fac, sa-mi cumpar spuma sau placa. am placa si nu prea sta. va rog ajutati-ma. Dau funda, mersi.

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Daca ai parul destul de lung il poti face si cu ondulatorul happy
Dar daca nu, poti sa iti cumperi un tub de spuna si sa aplici spuma pe parul us, iar el v-a ramane usor cret...
Daca il facu cu placa, nu o sa reziste fara fixativ...
Poti incerca si toate trucurile folosite de fete happy
Bafta kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti-l cu fixativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea Lungu are asa de cret
Mai bine este daca esti foarte barbat de 19-60 de ani daca esti Copil nu iti puteai sa faci cret doar fetitele baiat copil nu pot face asta de pana la sub 18 ani

| MariucaCares a răspuns:

Cum sa ti-l incretesti cu placa? laughing)
eu iti recomand sa nu iti strici parul degeaba cu fixativ, iti poti lua un ondulator sau daca parul tau e usor ondulat dupa ce ti-l speli, poti da cu spuma, astfel ramanand ondulat
sper ca te-am ajutat