| wintertime a întrebat:

Bunaa! a incercat cineva Acai Cleanse, ati slabit?
si dupa ce nu ati mai luat,, ai pus la loc cevaa!
va multumesc :*

2 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Buna.

Nu am incercat si nici nu voi incerca Acai cleanse ( adica, in general, pastile pentru slabit) Nu sunt sanatoase. Stiu ca unele persoane au facut boli incurabile de la pastile de genul.

Sfatul meu este sa incerci sa slabesti natural, prin exercitiiwinking

Bafta :*

| Marius1985 a răspuns:

Am luat asta: http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=1419 si am slabit 9 kg in doua luni. Am pus ceva la loc dupa, nu imediat, ci dupa jumatate de an, dar din cauza mea, ca m-am laat de sport si am mancat si aiurea. Acum am inceput sa le iau din nou, am slabit deja 2 kg, si sper sa urmeze multe altele :)