| AndreeaIM a întrebat:

Bunăă, știți de unde pot să cumpăr hârtie transfer termic (care pot să imprimez pe tricouri)? Inafară de magazine online. big grin

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Da!
De la librarie!
Si online, desi ai sugerat ca nu vrei aceasta varianta, eu iti ofer una buna http://www.cartuseria.ro/......negre.html
Acea hartie se procura de la librarii.
O zi frumoasa, sper ca v-am-am ajutat, asta in urma informatiilor prezentate de dumneavoasta

| AndreeaIM explică (pentru Okkultist):

Multumesc foarte mult! happy

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca esti priceputa la pictura, ti-as sugera sa iti poti picta propriile haine;).
De la fondul plastic ori de pe internet gasesti culori pentru textile, niste pensule cu par moale, creioane pentru schitat, creativitate si voila...

uite un tutorial pe care l-am facut pentru altii http://www.bree.ro/discutii/diverse/2983-pictura-vestimentara.php

| AndreeaIM explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc pentru sfat, am sa incerc! big grin

| Okkultist a răspuns (pentru AndreeaIM):

happy Trebuie sa fie, eu de acolo am luat in urma cu o saptamana! happy Nici o problema, cu drag! happy