| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Bunaaaa prietenii mei TPU si Hristos a înviat! As vrea sa va intreb. daca imi voi face o masca dintr-o lingurița de miere si 4 lingurițe de bicarbonat de sodiu + putina apa, de 2 ori pe saptamana cu ce ma poate ajuta pentu ten? Am cateva pete de la coșuri si cand dispar unele parca apar altele, nu sunt multe dar sunt cateva si chiar se observa, vreau sa scap de ele, e bun daca fac asta de 2 ori pe saptamana timp de 15-20 de minute? Vreau neaparat sa scap de ele! Iar in asa fel mama nu va mai plange in fiecare seara iar eu nu voi mai avea probleme cu vecini! big grin ahâ hâ big grin Va multumesc mult pentru timpul acordat si pentru ca ma ajutați, sa aveti cu toti o seara frumoasa! Voi da funda, astept răspunsurile voastre! :* Va pup cu drag!

1 răspuns:
| CLCQ a răspuns:

Dermatolog, fa o vizita unui dermatolog, pun pariu ca scapi mai repede decat cu masca cu bicarbonat.