| AndaAndutZa20 a întrebat:

Buuuna tpu....am nevoie de ajutorul vostru (din nou) big grin, saptamana trecuta am vazut pe internet ca se poate crea corector pentru ochi acasa din creme etc ce ai prin casa, am ramas fara corector si nu mai am timp sa imi comand altul, ajunge tarziu iar eu am nevoie pe joi, din magazine nu iau pentru ca nu am incredere atat de mare, ma puteti ajuta va rog? :*... Fundita :X

1 răspuns:
| Hannasuteu280810 a răspuns:

Heyy! Mi am facut o data si a iesit bine.Eu am amestecat crema de fata cu niste pudra maro pana am obtinut culoare potrivita si a iesit bine