| Venusgirl a întrebat:

Cam cit costa o crema de galbenele?

dar Zinerit?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, Crema de galbenele costa intre 4 si 15 lei, in functie de cantitate.
Iar zynerit in jur de 30 de lei.

| Neo12 a răspuns:

Crema de gălbenele e ieftină (gen 5-20 lei, depinde firma de care e produsă şi astea), iar Zineritul e scump şi nici nu recomand (e vreo 30-40 lei) şi trebuie să mai iei şi Unidox Solutab antibiotic+ un săpun pentru a-şi face efectul, cică.
Eu le-am luat pe toate şi am dat 75 de lei cred.
Nu te ajută prea mult. Îţi înroşeşte faţa şi îţi usucă foarte puţin coşurile.
Să ştii că-l poţi lua şi compensat acest Zinerit.
Mai bine dai cu o cremă de gălbenele, cu un Apidermin care e foarte bună şi ieftină (la mine au fost vizibile rezultatele, dar şi la o colegă. Să ştii că chiar curăţă tenul de impurităţi şi îşi cam face treaba).
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Crema de galbenele depinde in ce cantitate o cumperi si costa aproximativ 15-20 de lei, iar zineritul pe care il gasesti in farmacii costa aproximativ 30-40 de lei
depinde de fiecare farmacie pentru ca, pretul nu este acelasi in toate farmaciile.
O zi buna.

| Ssussha a răspuns:

am cumparat galbenele cu1, 50lei si zinerit cu25parca i. fine depinde de zona in care esti