| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna crema hidratanta de fata?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gerovital realizate dupa reteta Anei Aslan. Nivea folosita mult timp poate duce la iritarea pielii. happy Matusa mea a patit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://pasagera.ro/cum-se-realizeaza-hidratarea-pielii.html

Alea sunt criteriile ca o crema sa fie hidratanta si chiar sa te ajute nu doar sa lase o pelicula grasa sau semi-grasa la suprafata care sa se pastreze si dupa ce te speli si doar sa-ti dea impresia ca ai tenul hidratat.

Gasesti aici review-uri la tot felul de creme, cele cu 4 sau 5 stelute sunt cele mai bune.
http://www.paulaschoice.com/beautypedia/

Ca exemplu, mie imi plac dermatocosmeticele, si aleg mereu bioderma sensibio light, rich sau atoderm nutritive.

| BiancaT17 a răspuns:

Folosesc Avon Nutra Effects, pentru mine e foarte ok.

| NicuSabrina a răspuns:

Buna, recomand o crema pe care a folosit-o si sotia mea, dar si mama fiind obtinuta din renumitele fructe de Goji, deci este naturala. Am cumparat-o de aici : http://caldera-ee.com/goji-cream-pret-pareri-romania/

| ddmacu06 a răspuns:

Nivea.