| Catacombe a întrebat:

Care parfum este mai elegant si mai fin? Little black dress sau Rare Pearls? Mai aveti si alte idei?
Funda

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Eu una ador parfumul Little Black Dress. Mi se pare ca e mai tineresc.
Rare Pearls ce-i drept e mai elegant, da o nota de maturitate si mi se pare ca persista mai mult.

4 răspunsuri:
| jolycris a răspuns:

Eu folosesc parfumul acesta si imi place foarte mult: http://www.giada-rome.com/product.php?id=3353

| iuqdgh a răspuns:

Avon Famme, Today Tomorrow Always Forever il ador ♥, Premiere LuxeRare Gold Preferatele mele

| trifdenisa a răspuns:

Eu as paria pe Little gold dress

| Bianca_Andreea_1997_N0MK a răspuns:

Little black dress am si eu si mi se pare cel mai elegant parfum care l-am incercat pana acum. big grin Funda?