| anonim_4396 a întrebat:

Care parfumuri de barbati imi recomandati?
daca ajuta cu ceva fac destul de mult sport)) nu tare cred ca ajuta dar na

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie imi place one milion, dar vezi si tu ce isi place

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru sportivi este recomandat: Spray Rexona Sport sau Rexona 24 de ore activ!
Dar cand nu faci sport si vrei sa iesi pe strada, sa te plimbi, sau sa iesi in societate, sau mergi la intalnire cu o fata, normal ca inainte sa pleci de acasa faci dus obligatoriu, te dai la subrat cu rexona sport si pe gat, pui un pic de parfum la baza urechilor sau pe gat, cateva picaturi doar. As recomanda un parfum extrem de popular si totusi deosebit pentru barbati: Aqua Di Gio a lui Giorgio Armani.