| Possible a întrebat:

Care sunt culorile cele mai potrivite pentru aceasta toamna-iarna?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

CULORI PASTELATE: mov, nude, albastru, roz, verde şi galben.

CULORI INTENSE:violetul prunelor coapte, albastrul nopţilor de toamnă, verdele-gri al dimineţilor pline de rouă sau roşul închis cu nuanţe înspre violet al mustului proaspăt stors.

CULORI NEUTRE. Griul, negrul şi mai ales albul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...maro,galben,portocaliu,rosu,albastru inchis, alb, gri, auriu si argintiu...acestea sunt cele mai la moda.

| diavolitadulce a răspuns:

Cele care se potrivesc cu anotimpul, adica maro deschis-inchis portocaliu, rosu, auriu, argintiu gri, dar este bine si cand arunci cu o pata de culoare, adica o esarfa sau accsesorii multi colorate. sper ca te-am ajutat, funda?