Castiga un loc la Atelierul de selfie tinut de artistul Dorian Popa!

Tu stii sa faci selfie-uri ca o vedeta? Selfie-urile tale cate LIKE-uri strang? Daca vrei sa înveti sa faci selfie-uri adevarate de la nimeni altul decat Dorian Popa, atunci participa la competitia lansata de Farmec si castiga unul dintre cele 25 de locuri la primul Atelier de selfie-uri din Romania.

Pentru a participa la concurs, trebuie sa îti faci un selfie alaturi de un produs Gerovital Happiness si sa postezi imaginea pe pagina de Facebook Farmec sau sa o trimita la adresa concurs@farmec.ro cu titlul ”Înscriere concurs Atelierul de Selfie”. Concursul se desfasoara în perioada 15 aprilie – 15 mai, iar 25 de participanti care aduna cele mai multe LIKE-uri la selfie-ul realizat castiga un loc la Atelierul de Selfie. Acest Atelier va avea loc la Bucuresti, pe 23 mai si va fi sustinut de Dorian Popa si de fotograful Dragos Asaftei.

Pe langa sfaturile privind cele mai reusite selfie-uri, te vei bucura si de o sesiune speciala despre îngrijirea tenului pregatita de specialistii în frumusete Farmec. Special pentru mamele participantilor care doresc sa vina si ele la eveniment, Farmec a pregatit un training de îngrijire ce se va desfasura în paralel cu Atelierul de selfie.

Fa-ti un selfie alaturi de un produs Gerovital Happiness si ai sansa sa îti petreci o zi alaturi de artistul Dorian Popa, fotograful Dragos Asaftei si de produsele din gama Gerovital Happiness, dedicate tenului tanar!

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă aș știi că mă plătesc ca să fac reclamă la produsele Gerovital atunci aș face acest lucru, dar cum este cică un concurs destinat în opinia mea celor complexați sau celor ce nu au parte de atenție de-și fac selfie-uri aproape la 5 minute și apoi le postează pe rețelele de socializare, nu voi face acest lucru.Cu concursurile torul e relativ.Nu știi dacă sunt „rezolvate" deja sau nu. Măsluiri se întâmplă în toată lumea și nici românica nu face excepție.

| CinevaNou a răspuns (pentru DeyCj):

Eu cred ca iluminati sunt in spatele concursului.

| kar1GaNNN a răspuns:

Foarte frumos.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Artistul? Poate harfistul...

| danutzu96 a răspuns:

Pentru cei care isi fac selfie-uri din 5 in 5 minute le-as baga un virus in telefon sa le dezactiveze ambele camere. Poate se vindeca si de facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum, cum atelier de selfie!?!
Asa cum te-a facut mama ta si un presupus tata, asa iesi in poza!
Mda, mare artist e daca le invata sa isi muste buza de jos, sa lase capul in fata.
No, hai sa gandim.Multi dintre internauti se mai si intalnesc, ca doar facebook, e 0 platforma de matrimoniale, un pic mai neserioasa si mai porcoasa decat celelalte.Ce naiba faci daca arati ca dracu si iti faci un selfie in care arati surprinzator de bine, de asta vecinii nici nu-ti dau like. Ajuns in fata lui/ei, iti dai seama ca toata discutia se duce pe felul in care arati in realitate si nu ma refer la complimente.Deci un fel de "esti naspa, ce cauti la masa mea"...

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, si te sustin. happy

| printesa00 a răspuns:

Misto

| byancaa13 a răspuns:

Super!

| dgffdf a răspuns:

Tare initiativa!

| fearofloneliness a răspuns:

Du-te ma e cea mai proasta idee