| Scuturici a întrebat:

Cat costa niste extensii de par? pffff VREAU SI EU...

Răspuns Câştigător
| maduts a răspuns:

Iata cum se aplica...
http://www.youtube.com/watch?v=s-XQt6H9ees& feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YvW4yTx_ZRM& feature=related
pretul difera, depinde de calitate, de firma de unde le iei
cred ca una ar costa can 15-20 ron
pa

5 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Sunt foarte scumpe cele naturale.
Pe net iei teapa, multe fete au luat [fiind asigurate de vanzatori ca sunt naturale, se pot vopsi, ondula, etc ] si cand le vine coletul, praf. straight face
Nu iti lua, chiar nu`ti lua, pe cuvant iti spun straight face
Cele cu keratina, microring, ataca parul
La cele clip-on nu poti face nici o coafura deoarece se vad clipsurile si e naspa big grin
Deci, nu, pe bune straight face
Daca vrei sa dai pe de`astea NATURALE, costa vreo 400 de ron.
Restul NU sunt naturale happy
Si nu merita, crede`ma happy
Mai bine incerci tratamente naturiste, cu ulei de ricin, de masline, vit A, si sa vezi ca o sa mearga happy
Si o sa ai par sanatosbatting eyelashes
Pupici :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extensiile naturale sunt forte scumpe, cele din par artificial sunt si ieftine si proaste calitativ, dar in ambele cazuri nu se merita, deoarece poti cheli de la ele(parul poate ceda sub greutatea acesora si este smuls de la radacini). Au patit-o vedete precum Britney Spears( http://www.click.ro/......99869.html )si Naomy Campbel( http://www.ziare.com/......to-1024962 ). Desi o chelire temporara(in cele mai multe cazuri parul creste la loc), nu se merita sa ramai fara par de dragul extensiilor.

| extensiicuclips a răspuns:

Extensii de par natural in iasi .Tip microring DOar 1leu manopera pe suvita !
PRET - SET DE 100 SUVITE
MICRORING
• 50 cm lungime = 210 ron - 2. 10 bani sivita + 25 ron microringurile(inelusele- sistemul de prindere)+ manopera 1 ROn = 335 ROn
• 55 cm lungime = 230 lei =2. 20 bani suvita345Ron
• 65 cm lungime = 320 lei= 3. 20 bani suvita + 25 ron microringurile (inelusele- sistemul de prindere)+ manopera 1 ron =445 ROn
• 70 cm lungime = 320 lei = 3. 40 suvita + 25 ron microringurile ( inelusele- sistemul de prindere)+ manopera 1 ron 445ROn

Extensii de par keratina
• 55 cm lungime =220 ron - 2, 20 ron buc. + 1 leu manopera
• 60 cm lungime =280 ron - 2, 80 ron buc. + 1 leu manopera
• 65 cm lungime= 300 ron - 3, 00 ron buc. + 1 leu manopera
• 70 cm lumgime = 320 ron - 3, 20 ron buc. + 1 leu manopera

Extensii de par clip- on
• clip- on 50 cm Set full head 10 piese 18 clipsuri lungime 265 ROn
• clip- on 55 cm Set full head 10 piese 18 clipsuri lungime 285 ron
• clip- on 60 cm Set full head 10 piese 18 clipsuri lungime 325 ROn
• clip- on 65 cm Set full head 10 piese 18 clipsuri lungime 345 ROn
• clip- on 70 cm Set full head 10 piese 18 clipsuri lungime 385 Ron

Intretinere
• Dat jos extensii cu keratina - 1 leu pe suvita (descurcat gratis , munca este dubla si dureaza in jur de 2- 4 ore 100buc)
• Remontare extensii microring - 0, 70 bani pe suvita (inelusele cumparate separat de catre clienta)
• Ridicare trese de par(tip perdea) - 10 lei mesa
• Montat tresa de par (mese prinse in par cu ajutorul a 5 ineluse pe fiecare rand )- 20 ron (bucata)
• Dat jos tresa de par 7 lei de fiacare mesa
• Modificare extensii din clip on , tresa , coada in microring sau keratina 0, 25 bani pe suvita (cu keratina clientului )
• Modificare coada de par in extensii cu clips 20 lei
• Modificare tresa , extensii clip on in coada de 20 lei
PRETURI ACCESORII
• keratina ( pentru. modificarea extensiilor) - 150 bilute 55 ron
• ineluse (pentru extensiile cu microring) - 100 buc. 30 lei
• mese colorate(ros, albastru, mov ) cu un clips 5 ron
• clipsuri - 2 lei buc.
• Bentita, cordeluta din par impletit 15 ron
• Cleste pentru monatat extensii cu microring 40 ron
COAFAT
• ondulat par scurt - 10 lei ( lungime 5- 10 cm)
• ondulat par mediu - 17lei (lungime 10- 50cm)
• ondulat par lung - 23 lei (lungime 50- 66cm)

tel:0742.450.307

| anamaria63 a răspuns:

Cat costa extensiile cele mai ieftine? 50cm