| 29081959 a întrebat:

Cat costa un fond de ten lichid? Un prex aproximativ.Voi ce firma folosiți? Si pentru tenul gras, ce recomandati? Dau funda

6 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Noul fond de ten de la Rimmel este cel mai bun pentru tenul gras. Si everlasting de la Oriflame este bun maiales pentru poze. Daca iti permiti poti cumpara unul Dior eu am avut unul si sincer ofera acel efect de masca.

| Lorde92 a răspuns:

Cel de la Bourjois Healthy Mix, au pentru diferite tipuri de ten.

| IuseinLavinia a răspuns:

50 lei cel mai ieftin din cele bune!

| Elisa2809 a răspuns:

Fondul de ten solid acopera mai bine imperfectiunile, dar cel lichid uniformieaza. In general eu folosesc de la LUXE. E foarte bun si sunt foarte mult variante de culoare potrivite pentru fiecare ten

| denisacri100 a răspuns:

Eu folosesc fond de ten de la Rimmel. este lichid si costa in jur de 25 de lei..si eu am tenul gras si este foarte bun.

| DianaMihaelaAndrei a răspuns:

Preturile difera de la o firma la alta. Nu as putea sa iti dau nu stiu cate exemple, dar daca vei cauta pe site-uri vei gasi fondul de ten pe care il doresti. Eu folosesc produse de la Sephora, dar sunt okey si firmele: Avon, Oriflame, etc.