Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2985752intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Aug
SATI 232.597AFISARI
105.402VIZITE
93.932V. UNICI

Cat timp rezista unghiile cu gel?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Eu am unghii cu gel

rezista destul de mult depinde si cum le ingrijesti

te sfatuiesc sa iti cumperi o solutie pentru stergerea unghiilor FARA ACETONA

intretinerea se face la 2-3 saptamani depinde de cum iti creste unghia

succes happy
  • a răspuns:
    Mama mea are si depinde daca faci curat continuu sau ai un servici sau o treba grea de facut rezista putin dar daca ai grija de ele si esti atenta rezista pana la 2 sau 3 luni...:*
  • a răspuns:
    Daca sunt puse bine, (prima data nu fac priza bine pe margini, dar putin!) rezista si rezista... Daca sunt puse prost, nu rezista o saptamana. Am vazut persoane carora le rezista si o luna si se vede unghia crescuta happy
    Eu mi-am pus pentru prima data gel acum o saptamana, la unele unghii s-a "umflat" pe margini, dar nu mi-a cazut nici una.
  • a răspuns:
    In jur de 3 saptamani.
  • a răspuns:
    Depinde cit de bine sunt aplikate si de ceea ce faci tu.pot rezista insa citeva luni, acum depinde si tu cum ai grija de ele.
  • a răspuns:
    Ultima oară mi-au rezistat 4 luni fără să se rupă sau să se urâţească, dar bineînteles când au crescut le-am pilit să nu crească exagerat. Şi am şi făcut treaba prin casă cu ele, au fost foarte rezistente. Şi le-am dat jos pentru că mă plictisisem de ele, altfel ar mai fi rezistat tipsul.