| rihanna7865 a întrebat:

Ce a fac sa scap de micile gauri si petele rosii ramase de la cosuri? dau funda

5 răspunsuri:
| PanaDeIdei a răspuns:

Galbenele si propolis
happy

| Eastwood a răspuns:

Foloseste Alcool mentolat si asteapta putin pana se usca bine cosurile si vor cadea singure si foloseste dupa aceea o crema cu vitamina A.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Crema de galbenele este un cicatrizant extrem de bun. Ti-o spun din proprie experienta. Hidrateaza si cicatrizeaza extrem de bine.

| ilinc a răspuns:

Foloseste zineryt. este foarte bun si il gasesti la orice farmacie

| LuLu1998 a răspuns:

Pune miere in acea zona si stai cat mai mult cu ea pe fata