| Valentina22 a întrebat:

Ce articole despre frumusete v-ar interesa pe un site specializat?

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac rewiu-rile la diverse produse cosmetice! De obicei inainte sa-mi cumpar un produs cosmetic, consult intai internetul sa vad ce rewiu are si sa vad pareribig grin :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| doinitza94 a răspuns:

Metode naturiste de ingrijire a parului,unghiilor,tenului,pielii
Metode de slabire,diete,tipuri de exercitii pentru zonele corpului,aparte, bine structurat
Articole despre make-up
Articole despre diverse coafuri, frizuri, tunsori pentru oricare tip de par, oricare lungime.

| alicepika a răspuns:

Ingrijirea parului, unghilor, sfaturi despre cum sa ne protejam de soare, ce e mai bun pentru hidratarea pielii si mentinerea unui par frumos si stralucitorhappy